HAKKIMIZDA

Kombi Klima Servisi olarak Bartın geneline kombi ve klima servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servis hizmetinde bir çığır açarak her marka model kombi, klima için özel eğitim almış nitelikli kombi servis uzmanlarımız ile Bartın’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kombi Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermek bizlere mutluluk vermektedir. Kombi Klima Servisi, kombinizin her yıl düzenli olarak periyodik bakımı yapılmasını tavsiye eder. Doğal gaz faturanız bu sayede daha az gelecektir. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Kombiniz, petek temizliği yapılmamasından dolayı petekleri içleri kireçlenmiş ve çamurlaşmış olur. Bu nedenle radyatörleriniz iyi ısıtmayacak ve petekleriniz soğuk olacaktır. Bu sebepten dolayı daha çok doğalgaz açacaksınız ve fazlasıyla fatura ödeyeceksiniz. Kombi Klima Servisi sizlere en iyi çözümler üreterek en uygun fiyatlarla yanınızda olacaktır.

Kombi Klima Servisi olarak minimum fiyat maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Kaliteli, şeffaf, dürüst, güler yüzlü, müşteri haklarını ihmal etmeyen ve önceliği her zaman müşteri olan bir servis anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

HAKKIMIZDA